De meeste huisjes in een vrij nieuw vakantiepark in Zuid-Limburg liggen verscholen in de heuvel, zodat het landschap nauwelijks wordt verstoord. Alleen bovenop die heuvel staan wat karakteristieke lodges, daar mochten wij een paar dagen in. Zo verrassend als je aan komt rijden en je ziet die leuke huisjes daar liggen!
Ik had een klein quiltje meegenomen, met een klein speldenprikje blijft het even hangen. Lekker contrast met de bepaald nìet standaard-huisjes! Voor een weekendje weg was het reuze leuk om in zo’n modern huisje te verblijven.
Koud was het, ontzettend koud ‘voor de tijd van het jaar’, en wat is zo’n huisje dan fijn! Ik had een leuk stofje meegenomen en thuis met de strijkbout daar al een zoompje in gestreken. Heel wat doekjes heb ik zo al gemaakt, een fijn rustig werkje om met de hand dat zoompje erin te naaien. Toen het klaar was probeerde ik het gelijk even buiten, want we waren net toe aan een glaasje:
Maar dat duurde niet langer dan één minuut, zò koud was het! Het uitzicht was prachtig, maar buiten zitten was er echt niet bij.
Vanmiddag, op de terugweg, had ik het doekje nog in m’n tas. We maakten ons ‘ommetje’ in het witte stadje Thorn.
Nu dus weer terug, en morgen verder verslag!
Hadden jullie het gemerkt dat de blogjes van de afgelopen dagen voorgeprogrammeerd waren?
(vast niet…)