Klokjes van stro

Als je denkt dat een borduurwerk klaar is, dan is het een goed idee om het een tijdje vóór je te leggen op tafel en er af en toe je ogen over te laten glijden. Wellicht valt je dan een klein foutje op, wat je nog kunt herstellen. Of er een foto van maken, dat helpt ook om er nèt even anders tegenaan te kijken, en dan kan een half kruisje ineens opvallen terwijl je het eerder niet zag.

Maar wie maalt er om een half kruisje? “Er zijn wel ergere dingen in de wereld”, zei mijn moeder vroeger. Waarschijnlijk zeggen alle moeders dat wel eens als een kind een drama maakte van iets wat nou eigenlijk ook weer niet zo heel erg belangrijk is. Als kind moest je nog leren onderscheid te maken tussen de echt belangrijke en de minder belangrijke dingen. Alles wat je zèlf betrof was meestal belangrijk….

Nu zitten we dan in de voorbereiding op kerst. We zouden wel heel graag willen dat de ècht belangrijke dingen in de wereld nou eindelijk eens goed zouden zijn.
Toch nog maar weer eens een blogje waarop het allemaal wel gezellig lijkt. De stroklokjes rinkelen niet zo luid.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer lezen? Wellicht is dit interessant...

Scroll naar boven
Archief van de blogjes
Blogjes per week

De laatste 15 weken worden weergegeven

Blogjes per maand

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

Bedankt voor het bericht

Het bericht is succesvol verstuurd.

Bedankt hiervoor.