De winkel van Tweedehandswerk heeft een groot assortiment artikelen. Veel oude boeken, want die zijn in onze tijd weer bruikbaar. Net als veel borduurwerken, want die zijn te mooi om niks mee te doen.
De laatste 15 weken worden weergegeven
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Het bericht is succesvol verstuurd.
Bedankt hiervoor.
4 gedachten over “Textieldagen in Groningen”
Was je in een verhuisauto naar Groningen afgereisd, Margriet? Wat een volle kraam! Ziet er leuk uit.
Groeten van Digna
Het paste allemaal in de auto! Links een textiel-snuffel-stapel en rechts de boeken en aan de zijkanten de dekens en de schilderijen. Lijkt een rommeltje, maar er zat toch wel systeem in. O ja, en bovenin de gehaakte gordijntjes voor het huiselijk effect!
Wat jammer dat hier niet meer reclame voor gemaakt wordt. Wij zijn al een paar keer geweest en hebben het nu gemist.
Wat jammer dat je het willen komen maar het niet wist. Ik deel je mening dat er maar weinig reclame voor is gemaakt. Als standhouders vonden we het bezoekersaantal ook wel tegenvallen. Ik hoop dat de organisatie misschien volgend jaar nog wat meer publiciteit zoekt.