Gebreid kleedje

Witte accenten in een fraai landschap. Zo is het ook met witte kleedjes: soms is dat precies nog wat je nodig hebt in een mooi interieur. Ik kreeg een vraag of ik nog wat gebreide kleedjes heb, en die heb ik wel maar was er nog niet aan toegekomen. Vanwege die vraag nam ik één gebreid kleedje mee op een weekend-wandeling, en legde het op een bankje waar we even zaten. Soms komt een foto van een handwerkje buiten zelfs nog beter uit als hetzelfde handwerkje binnen. Nu valt alle accent op het mooie breiwerk.

In een breimaand hoort een blogje over gebreide kleedjes er ook helemaal bij, maar op dit moment laat ik het even bij dit ene kleedje.
Gebreide kleedjes werden vroeger veel gemaakt, iets minder als gehaakte kleedjes maar er was toch wel grote bedrevenheid om dit te maken. Inleidingen van patronen boeken moedigen aan met: als je ajourgaatjes kunt breien en een patroon kunt volgen, dan lukt dit vanzelf!
Het resultaat heeft altijd iets verfijnds. Een mooi accent in een verzorgd interieur, en soms voor het gemak even buiten, en dan trekt je oog ook vanzelf naar dat mooie witte kleedje.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer lezen? Wellicht is dit interessant...

Scroll naar boven
Archief van de blogjes
Blogjes per week

De laatste 15 weken worden weergegeven

Blogjes per maand

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

Bedankt voor het bericht

Het bericht is succesvol verstuurd.

Bedankt hiervoor.