Aanbieding oude tijdschriften Breien

Bij de opleving van de grote breihobby, ontstond ook interesse in de oude tijdschriften uit de zeventiger en tachtiger jaren. Dat was een periode dat zo’n beetje iedereen breide en er ook volop tijdschriften verschenen om die nationale volkskunst te ondersteunen. Sommigen hadden goede herinneringen aan bepaalde patronen die dan in bepaalde tijdschriften stonden en als ze die dan in mijn shop konden vinden waren ze blij verrast. Anderen vonden het leuk om nog eens zo’n typische jaren-tachtig-trui te breien, met bijvoorbeeld vleermuismouwen of bonte patronen. Zij bestelden dan een paar ‘Sandra’s’ of ‘Linda’s’ of ‘Burda’s’.
Weer anderen vonden het leuk om de breigidsen uit de zeventiger jaren van 3 Suisses weer te zien, vaak met de garenstrookjes er nog in. Heel wat oude breitijdschriften heb ik zo naar liefhebbers kunnen opsturen en deze twee stapeltjes heb ik nu nog over.

Ze mogen nu weg voor de helft van de prijs, en als je dat nog teveel vindt (bedenk wel: het is tientallen jaren bewaard…..) dan mail je me maar en maken we nog een ander prijsje.
Niet àlle brei-tijdschriften vallen onder deze aanbieding, en ook de Hema-breiboeken hou ik graag nog in m’n shop want daar is altijd wel vraag naar. Maar je kunt de tijdschriften van deze twee foto’s vast wel herkennen in m’n shop, in de afdeling Tijdschriften – Breien. Dan kun je aanklikken wat je leuk lijkt, en dan even afwachten tot je van mij de aangepaste berekening krijgt. Voor nog wat nostalgisch breiplezier, met patronen die gewoon voor twee pennen worden beschreven en niet op de rondbreinaald. Toen het allemaal nog lekker gek en vrolijk was, en ook een beetje makkelijk.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer lezen? Wellicht is dit interessant...

Scroll naar boven
Archief van de blogjes
Blogjes per week

De laatste 15 weken worden weergegeven

Blogjes per maand

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

Bedankt voor het bericht

Het bericht is succesvol verstuurd.

Bedankt hiervoor.