Alles wat van handwerk was vond ik leuk en amuseerde ik me ermee. Ik nam kleine poppetjes mee op wandelingen, prikte hartjes aan bomen, of onderzocht hoe iets in elkaar zat of waar het voor diende en schreef er dan over. Na een blogje met dat handwerkje op de foto, plaatste ik het in m’n shop. Het bleek dat er veel anderen waren die ook de lol wel inzagen van zo’n handwerkje, en heel wat werden er opgestuurd. De handwerkjes op deze collages staan er nog in, in m’n shop. Ze gaan nu in de aanbieding.
Je vindt deze handwerkjes tussen de andere handwerken, en daar kun je ze gewoon in je winkelwagentje doen. Wacht dan met betalen tot je van mij het aangepaste bedrag hebt doorgekregen. Je krijgt ongeveer vijftig procent korting, en het minimum bestelbedrag is tien euro. Je kunt deze handwerkjes natuurlijk ook combineren met andere artikelen uit m’n shop, om aan die tien euro te komen.
Het zal straks wel een stuk saaier worden als al deze fleurige handwerkje uit m’n shop zijn gehaald, maar ook wat overzichtelijker. Ik zal het vast niet kunnen laten om nog weer nieuwe handwerkjes mee te nemen op wandelingen, maar ik ga ze dan daarna niet meer in m’n shop plaatsen. Het is m’n bedoeling dat in de shop het accent wat meer op de echt oude handwerken komt te liggen.
Maar nu dus dit overzicht: plezier met oude vouwpatchworkjes, opgevulde appels, lieve poppetruitjes, bruikbare filterhouders, kantklosdametjes, retro gehaakte rokjes, kado-zakdoekjes, gevlochten kransen, gehaakte hangers , wijnfles-schortjes en gifgroene poppetjes!