Bezoek van liefhebbers van Engelse merklappen

Zò leuk: op maandagmorgen bezoek ontvangen van twee heel geïnteresseerde sampler-lovers! Tijdens de koffie kreeg ik al allerlei foto’s te zien op mobieltjes van wat zij zelf maakten en raakten we in een geanimeerd gesprek, ook al kenden we elkaar eerder nog niet. We merkten dat we wel uren konden praten (en dat deden we ook), maar dat kwam ook omdat ik telkens een nieuwe doos of stapel tevoorschijn haalde waar we samen doorheen konden kijken. Dat gaf telkens nieuwe gespreksstof!

De stapel Engelse boeken over samplers kregen volle aandacht, en lokte verhalen uit over bezoeken aan Schotland en Engeland, waar m’n bezoekster veel oude merklappen heeft mogen bewonderen. En toen was het een goed moment om zelf ook nog een paar mooie oude ingelijste samplers te laten zien:

Een prachtige Engelse sampler van Elizabeth Scraggs, die zij borduurde in 1805.
Die kreeg ook de volle aandacht van m’n bezoek!
Deze mooie sampler ook nog apart in een volgend blogje, want dan krijgt hij een ‘featured image’ en komt zo nog een keer goed naar voren.
Voor anderen: welkom om ook een keer op bezoek te komen, op een thema-ontvangst die alleen over merklappen gaat. Over een tijdje komen er weer nieuwe mogelijkheden. Ik laat dan graag ook andere merklappen zien die (nog) niet in mijn shop staan.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer lezen? Wellicht is dit interessant...

Scroll naar boven
Archief van de blogjes
Blogjes per week

De laatste 15 weken worden weergegeven

Blogjes per maand

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

Bedankt voor het bericht

Het bericht is succesvol verstuurd.

Bedankt hiervoor.