Narcissen aan het begin van het jaar

Van mijn creatieve nicht Karin kreeg ik een heel leuk cadeautje: een doosje lego! Wat een leuke boodschap: ik mag na mijn 65e verjaardag nog verder met spelen!

Dus dat deed ik dan ook op 1 januari. Wat een heerlijke manier om het jaar te beginnen, met het in elkaar zetten van vier lego-bloemen!
Op het pakje zat ook een door Karin gehaakt bloemetje en een geborduurd bloemetje van haar jongste dochter (net zes). Dat laatste bloemetje is alvast een heenwijzing hoe ook dit jaar het ‘vrije’ borduren (niet-alleen kruissteek) weer centraal gaat staan, en ook hoe jonge kinderen kunnen borduren.

Als je van plan bent om dit jaar naar één van de handwerkbeurzen te gaan, goede kans dat je Karin dan tegenkomt op de beurs, soms in ‘het groene straatje’. Maar je kunt nu ook alvast haar volgen op haar instagram.

Zo fijn: aan het begin van het jaar weer dromen van geel en groen!

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer lezen? Wellicht is dit interessant...

Scroll naar boven
Archief van de blogjes
Blogjes per week

De laatste 15 weken worden weergegeven

Blogjes per maand

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

Bedankt voor het bericht

Het bericht is succesvol verstuurd.

Bedankt hiervoor.