Ttientallen losse patronen heeft dmc uitgegeven. Al die patronen staan ook in de vele boeken en tijdschriften, maar zo’n tastbaar voorbeeld, afgedrukt op glossy A4, doet ook wat. Niet hoeven bladeren in stapels boeken, maar in één oogopslag kunnen zien wat je zoekt, is handig. En daarbij komt dan nog dat het borduurplezier wordt vergroot als je het makkelijk hanteerbare voorbeeld bij je borduurwerk kunt houden.
Ook andere uitgevers maakten losse patronen, die dan in handwerkwinkels werden verkocht. Iemand die zin had om te borduren, kon daar precies uitzoeken wat ze zocht. Anker maakte losse patronen vaak met een strijkpatroon erbij. De serie Intermezzo, eveneens van Anker maar dan als Ancher geschreven, sloot aan bij de behoefte aan losse kruissteekpatronen. En dan was er nog de Duitse uitgever Mez, wiens patronen ook in Nederland te koop waren.
Vele tientallen patronen heb ik jarenlang in mijn shop gehad en die werden gewaardeerd en besteld. Deze patronen zijn er nog over, en mogen nu voor de halve prijs. Ze staan in een aparte categorie Patronen en Pakketten. Daar kun je ze vinden en eventueel bestellen. Dan wachten met betalen tot je van mij het aangepaste bedrag hebt gekregen, want het is teveel werk om hiervoor elk patroon apart af te prijzen.
Veel uitzoekplezier en daarna borduurplezier!
1 gedachte over “Aanbieding patronen DMC, Anker en Mez”
Dag Margriet,
Ik ben al een tijdje op zoek naar een borduurpatroon van Delftsblauwe vazen/vaasjes. Ik heb het een keer gezien in je blog op de achtergrond. Ik hoop dat je weet waar ik het over heb.
Hoor graag van je,
Groet,
Thecla Wolf