Glühwein aan de rivier

We reden naar België, om daar kerst bij onze dochter te vieren. Onderweg, zo ongeveer bij Antwerpen, kregen we een appje: “De zon schijnt! Als jullie er zijn, zullen we dan gelijk doorrijden naar de Schelde, om daar Glühwein te drinken?” Daar zijn we altijd voor in, en zo konden wij de kerst inluiden met een drankje aan de rivier. Ik had van alles mee: M’n kerst-picknickkleed, de placemats om de perfecte foto te maken met die Glühwein erop, en nog zo wat. Het was heel leuk om daar te zijn, maar superkoud! Bovenop de nieuwe Scheldedijk stond een picknicktafel, maar het kleed waaide er gelijk weer af. Je kon er eigenlijk nauwelijks langer dan twee minuten blijven staan, zo koud was het.

We liepen nog even verder door, en vonden een trap die helemaal naar het water ging. Een beetje een enge trap, maar we durfden het aan, en daalden af. Nu waren we helemaal uit de wind. Perfect voor het warme winterdrankje, maar geen geschikt plekje voor fancy foto’s. Dus die foto’s konden daar niet, bij dat drijfzand.

Maar gelukkig, ik heb toch nog wat bij me waar ik wèl een foto mee kon maken: een oud patchwork ‘ding’. Ik dacht dat een vaandel was, maar bij nader inzien bleek het een soort kerstboom te zijn. Maar maakt niet uit, nu had ik  toch nog wat om mee te zwaaien!

En om te zeggen dat het een superleuke kerst was!

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer lezen? Wellicht is dit interessant...

Scroll naar boven
Archief van de blogjes
Blogjes per week

De laatste 15 weken worden weergegeven

Blogjes per maand

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

Bedankt voor het bericht

Het bericht is succesvol verstuurd.

Bedankt hiervoor.