Mijn allereerste kussen

Dit is het kussen waarmee ik afscheid neem van de traditie om elke zondag een foto van een kussen op mijn blog te laten zien.
Het is het kussen wat ik maakte als negenjarige, waardoor de handwerkliefde stevig verankerde in mijn leven. Toen ik dit als kind maakte, merkte ik hoe leuk ik het vond om dit te doen. Toen het af was gaf ik het aan mijn moeder en zij heeft het daarna vijftig jaar in haar kamer gehad.

Mijn moeder was heus niet heel nadrukkelijk in het aanreiken van materieel of ideeรซn, maar op de juiste momenten mocht ik iets kopen of gaf ze wat aanwijzingen. Ik herinner me een uitspraak van haar: “als je kunt handwerken, hoef je je nooit te vervelen.” Wat heeft ze gelijk gehad! Ik leerde handwerken, en verveel me nooit!

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer lezen? Wellicht is dit interessant...

Scroll naar boven
Archief van de blogjes
Blogjes per week

De laatste 15 weken worden weergegeven

Blogjes per maand

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

Bedankt voor het bericht

Het bericht is succesvol verstuurd.

Bedankt hiervoor.