Dit zijn de weken van het doorkomen van het prille jonge groen. Ik vind het altijd fijn om dan een paar uur in een historische binnenstad te kunnen zijn. Zoals de bomen daar in blad komen is prachtig om te zien. Ik kocht een knalgele jas (tweedehands, voor 10 euro) en wandelde door Mechelen.
Ik keek naar bloeiende bomen tegen de achtergrond van fraaie oude huizen.
Maar er waren dit weekend ook binnen-blijf-uren, vanwege regen. Ook mooi: we waren een paar dagen op bezoek bij onze dochter die in België woont en binnen was het ook fijn.
De gele jas aan de kapstok en ruim voldoende ander geel op tafel.
Voor haar huis staat een grote boom die we telkens zagen oplichten.
Mooie uren om te handwerken! Ik maakte m’n levensboom af, met uitzicht op die buitenboom.
En terwijl we echte Belgische chocolade aten, want dat hoort erbij!
In plaats van een proeflapje, had m’n dochter een kleedje gebreid in ajour. Dat lag mooi op tafel.
Ik borduurde 2024 bovenin de boom.
En toen reden we weer naar huis. Weer regen, maar met een vrolijke raapzaad-rand langs de snelwegen. De bomen komen weer in blad. Niet allemaal tegelijk, zodat we een tijdje kunnen genieten van dat wonderlijke schouwspel van bloeiende en bladerende bomen.
Nu is het de tijd nà Pasen!