Met veel bloglezeressen heb ik een leuk contact opgebouwd, doordat zij al vele jaren mijn blog volgen en soms reageren op wat ik schrijf.
Of iets leuks schrijven bij een bestelling. Sommige namen van mensen die reageerden zijn mij inmiddels vertrouwd, maar…. ik heb hen nog nooit ontmoet.
En zij mij ook niet.
Recent vierde ik mijn 65e verjaardag en ontstond het plannetje om dit ook nog met wat bloglezeressen te vieren. Ik zou het best leuk vinden om een aantal van die trouwe reageerders eens te ontmoeten! En daar ga ik nu wat voor organiseren!
Contacten met anderen zijn vaak verrassend. Waar is een ander mee bezig? Wat zijn de raakvlakken? Gister nog kwam iemand een bestelling ophalen en zaten we meer dan een uur te praten. Dat kan zomaar! En ook wel bijzonder, dat dat kan. Je kent elkaar een beetje van wat mailtjes en je drinkt samen koffie en het gesprek komt vanzelf op gang. Hoe zou dat zijn als ik meerdere vrouwen tegelijk zou ontvangen? Welke verrassingen zouden er dan zijn? Op mijn verjaardag kreeg ik een doosje lego: de foto gebruik ik hier nog een keer. Het was een leuke verrassing. En nu: ik heb jullie al zo vaak verrast met mijn blogjes, en hoe zou het zijn als jullie nu eens hier op bezoek komen?
Ik hou ervan om handwerkjes mee te nemen en er dan foto’s van te maken, maar ik heb nog veel meer handwerken in voorraad die ik niet allemaal in bomen of aan hekken kan hangen. Die zou ik dan allemaal tevoorschijn willen halen en dan kunnen jullie eens snuffelen.
En ik wil mijn dozen met spulletjes die ik wèl in de shop heb staan ook tevoorschijn halen, en daar kan dan ook in gekeken worden. Ik heb heel veel leuke oude handwerkjes, en ik heb het al vele jaren leuk gevonden om daarover te bloggen. Maar nu lijkt het me ook fijn om er eens met anderen naar te kijken! Er is zoveel diversiteit in wat er allemaal is gemaakt! Ik heb al vaak mooie reacties gehad op al die oude handwerken. Nu wil ik die reacties ook wel eens rechtstreeks horen.
Natuurlijk ben ik ook benieuwd waar jullie mee bezig zijn. Iets nieuws, iets ouds, iets vrolijks, iets zelf bedacht of van een patroon? Dat zou ik dan ook best willen zien. Dus als je komt: neem wat mee.
Er volgt later nog een blogje waarin het accent meer zal liggen op antiek handwerk. Daarvoor ga ik ook een uitnodiging doen aan aspirant-kopers die daarin zijn geïnteresseerd. Denk aan oude merklappen, stoplappen, dookrollen en oud kant. In dit blogje de focus op gezelligheid. Het laatste mailtje wat ik vanmorgen ontving besloot iemand met ’tot ziens!’ En ik mailde terug: Leuke groet, en wie weet kan het binnenkort wel!
Dus nu: hartelijk welkom aan bloglezeressen die ik graag wil ontvangen voor een gezellige handwerk-ontmoeting, nadat we al vaker mailtjes met elkaar hebben gewisseld. Ik weet dat er ook veel vrouwen zijn die mij eenmalig lieten weten: “Ik ben een fan van je blog maar ik reageer niet vaak“. Ook voor jullie: van harte welkom om eens op bezoek te komen!
Later meer informatie over hoe we dat gaan invullen. Nu eerst de data:
dinsdag 18 februari
woensdag 19 februari
vrijdag 21 februari
Meld je aan als je wilt komen! Ik woon in Apeldoorn, makkelijk te bereiken met de auto en vlakbij een klein treinstation (5 min. lopen naar m’n huis).
Dus: wil je komen? Meld je aan, geef de datum door en schrijf erbij wat jouw of uw speciale interesse is. Welkom!
2 gedachten over “Uitnodiging Open handwerkhuis”
Hallo Margriet,
Dat lijkt me leuk bij jou op bezoek.
Ik ga eens kijken en schuiven in mijn agenda, je hoort van me!!
Francien
Hallo Francien,
Bedankt voor je reactie, en ik hoop dat het je gaat lukken om op bezoek te komen!
Bij het doen van deze uitnodiging dacht ik ook aan jou, aan de paar keer dat het net niet was gelukt om elkaar te ontmoeten.
Hopelijk lukt het nu wel!